Úvodní stránka Služby
 

Služby

Velkoobchod + rozvoz zboží

Náhradní díly dodáváme našim velkoobchodním partnerům, což jsou převážně autoservisy, autodílny, autosalony, menší prodejny náhradních dílů a přislušenství. Dále dodáváme do státní správy a soukromým firmám s rozsáhlým vozovým parkem.

Zboží je možno odebrat osobně ve skladu nebo jej odvezeme našimi dodávkami až k Vám.

 

Fotografie prodejny

 

Maloobchodní prodejna

Od října 2005 je v provozu maloobchodní prodejna v Českých Budějovicích s velkým parkovištěm, kde mají možnost nákupu náhradních dílů i všichni ostatní zákazníci.

 

  • K dostání veškerý sortiment originálních náhradních dílů i replik pro osobní i dodávkové vozy tuzemské i zahraniční výroby
  • Parkoviště pro Váš pohodlný nákup
  • Najdete nás snadno, nedaleko od centra

 

Fotografie prodejnyFotografie prodejnyFotografie prodejny

 

Autoservis

Zajistíme Vám rychlou a odbornou opravu Vašeho vozu v našem partnerském autoservisu.

V autoservisu vám zajistíme preventivní prohlídku vozu, připravíme jej na kontrolu emisí a STK, namontujeme mechanické zabezpečovací zařízení (Construct). Dále provádíme servis brzd, výměny olejů a ostatních kapalin, výměny skel a další automechanické práce. Dílna autoservisu je vybavena i zařízením na přezouvání a vyvažování pneumatik.

 

Fotografie prodejny

 
 
 
 
 
Ochranné známky jsou na těchto stránkách vyobrazeny pouze za účelem informování veřejnosti o původu a výrobci takto označeného zboží. Jejich použití zde neznamená existenci jakéhokoli smluvního vztahu mezi držitelem práv k ochranné známce a společností HB automateriál spol. s r.o. Veškeré ochranné známky zde vyobrazena jsou majetkem jejich oprávněných vlastníků a jejich použití je chráněno zákonem.